Volkswagen Lellek Gliwice

Usługi dodatkowe

Usługi dodatkowe

Express Service
Dobry serwis to nie tylko profesjonalna porada i fachowa naprawa, ale także pełne zrozumienie potrzeb Klientów. W ramach naszego serwisu w Lellek Gliwice oferujemy w przypadku niespodziewanych drobnych usterek opiekę "od ręki". Obsłużymy Cię i dokonamy niewielkich napraw bez konieczności wczesniejszego uzgodnienia terminu. Po prostu: przyjeżdżasz do nas i po chwili Twój samochód wjeżdża do warsztatu - bez czekania. 

Jak do nas dojechać?
 

 

Odstraszacz gryzoni
Masz problem z gryzoniami, które upodobały sobie okablowanie w Twoim samochodzie? Teraz w prosty sposób możesz pożegnać się z tymi niepozornymi szkodnikami. Volkswagen oferuje sinusoidalny ultradźwiękowy odstraszacz do kun, który emitując niesłyszalne dla człowieka fale dźwiękowe skutecznie odstrasza gryzonie.
Proponujemy Państwu zarówno profesjonalną poradę, pomoc w zakupie jak i montaż urządzenia.

Skontaktuj się z nami
 

 

 

Car detailing
W ofercie Volkswagen Lellek Gliwice znajduje się opcja car detailing. 
Każdy Volkswagen zasługuje na właściwą pielęgnację - nie odmawiajmy mu tego!
W zakresie proponowanych przez nas usług znajdują się m.in. profesjonalne mycie, konserwacja lakieru oraz elementów aluminiowych i z tworzywa sztucznego, zabezpieczenie opon i felg czy choćby impregnacja dachu.
Wypróbuj nasz profesjonalizm!

O szczegóły zapytaj naszych doradców

 

 

Volkswagen Connect
Poznaj Twojego osobistego inteligentnego asystenta pojazdu.
Łączy on Ciebie z Twoim Volkswagenem tak, że jesteś stale poinformowany o swoim samochodzie, jego lokalizacji,  sposobie jazdy czy osiągach. 

Dowiedz się więcej