Kontakt

Kontakt

Serwis mechaniczny

T: +48 32 33 59 222
E: serwis.vw.gliwice@lellek.com.pl
umów się na wizytę w serwisie: formularz kontaktowy
 

 

Arkadiusz Pelikan
Doradca serwisowy

T: 32 335 92 00 w. 2237
M: +48 785 147 593
E: arkadiusz.pelikan@lellek.com.pl
 
 
Rafał Peruń
Doradca serwisowy

T: 32 335 92 22 w. 2238
M: +48 785 147 592
E: rafal.perun@lellek.com.pl
 
 
Piotr Bukowski
Doradca serwisowy

T: 32 335 92 00 w. 2253
M: +48 785 147 591
E: piotr.bukowski@lellek.com.pl

 

 
Dariusz Ciołek
Doradca serwisowy

T: 32 335 92 00 w. 2235
E: dariusz.ciolek@lellek.com.pl

 

 
Agnieszka Dziedzic
Asystentka Serwisu

T: 32 335 92 00 w. 2235
M: +48 785 147 595
E: agnieszka.dziedzic@lellek.com.pl
 
Ewa Oleksy
Asystentka Serwisu

T: 32 335 92 20 w. 2231
M: +48 785 147 594
E: ewa.oleksy@lellek.com.pl
 
Michał Pyszny
Kierownik Serwisu Volkswagen

T: 32 335 92 27
M: +48 663 664 400
E: michal.pyszny@lellek.com.pl
 
 

 

Serwis blacharsko - lakierniczy

T: 32 335 92 73
E: serwis.vw.gliwice@lellek.com.pl

 
Katarzyna Caban
Asystentka Działu blacharsko - lakierniczego

T: 32 335 92 73 w. 2138
E: katarzyna.caban@lellek.com.pl

 

 
Marcin Wenglarczyk
Doradca ds. likwidacji szkód

T: 32 335 92 73 w. 2192
M: +48 785 144 917
E: marcin.wenglarczyk@lellek.com.pl

 

 
Marek Dziewa
Doradca ds. likwidacji szkód

T: 32 335 92 73 w. 2136
E: marek.dziewa@lellek.com.pl
Andrzej Krukowski
Doradca ds. likwidacji szkód

T: 32 335 92 73
E: andrzej.krukowski@lellek.com.pl

 

 
Rafał Sokół
Doradca ds. likwidacji szkód

T: 32 335 92 73 w. 2134
E: rafal.sokol@lellek.com.pl
 
 
Ireneusz Kempa
Kierownik Działu blacharsko - lakierniczego

T: 32 335 92 77 w. 2130
E: ireneusz.kempa@lellek.com.pl
 

 

 

Dział Części i Akcesoriów

T: 32 335 92 54
E: czesci.vw.gliwice@lellek.com.pl 

Michał Palenga
Specjalista ds. sprzedaży Części i Akcesoriów

T: 32 335 92 54 w. 2124
M: +48 781 781 860
E: michal.palenga@lellek.com.pl
 
Roman Makiola
Kierownik Działu Części i Akcesoriów

T: 32 335 92 58
E: roman.makiola@lellek.com.pl
Michał Marzec
Specjalista ds. sprzedaży Części i Akcesoriów

T: 32 335 92 54
E: michal.marzec@lellek.com.pl

 

 

Centrum Obsługi NORA® Gliwice
Sprzedaż części dla niezależnych warsztatów naprawczych
 
T: 32 335 92 54
 
Adam Dziewior
Specjalista ds. sprzedaży Części zamiennych

T: 32 335 92 54 w. 0121
E: adam.dziewior@lellek.com.pl
 
Andrzej Kamiński
Specjalista ds. sprzedaży Części zamiennych

T: 32 335 92 54 w. 0122
E: andrzej.kaminski@lellek.com.pl
Sebastian Ciesielski
Specjalista ds. sprzedaży Części zamiennych

T: 32 335 92 54 w. 0184
E: sebastian.ciesielski@lellek.com.pl
 
Adam Ściesiński
Przedstawiciel handlowy

M: +48 781 781 018
E: adam.sciesinski@lellek.com.pl