Aktualności

Galeria zdjęć

WIELKA WYPRZEDAŻ ROCZNIKA 2020

W Volkswagen Lellek Gliwice zawsze dostajesz więcej

Wybierz model i skorzystaj ze specjalnej oferty na modele z rocznika 2020

Nowy Golf

Rewolucyjny Nowy Golf

Ta sama, legendarna nazwa. Nowe, rewolucyjne technologie. Wybierając Nowego Golfa, sięgasz po model skupiający w sobie wszystkie mocne strony kompaktów, oferujący jednak znacznie więcej od konkurentów ze swojego segmentu. Auto z duszą swoich poprzedników, lecz z rozwiązaniami rodem z Touarega czy Arteona.

Rabat 6 000 zł

 
 
 
Zadziorny T-Roc
Charakterny SUV swoją zadziorność podkreśla m.in. świetną dynamiką i właściwościami jezdnymi, odważnym designem czy wreszcie szeregiem innowacyjnych systemów wspierających kierowcę. Krewki T-Roc przypadnie do gustu pewnym swoich umiejętności.

Rabat 16 000 zł

 
 
Przebojowy T-Cross
Niestraszny mu miejski zgiełk czy wysokie tempo twojego życia – wszechstronnie uzdolniony crossover dzięki przebojowej sylwetce i zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym, sprawdzi się w roli pełnego wigoru kompana. Decydując się na T-Crossa, poza rabatem wynoszącym 4000 złotych otrzymasz dodatkowy bonus (4500 złotych) na wyposażenie samochodu w preferowane przez Ciebie rozwiązania, które sprawią że Twój zwinny crossover Volkswagena będzie jeszcze bardziej spersonalizowany.

Rabat 4 000 zł
Dodatkowy rabat na wyposażenie 4 500 zł
 
 
Ekscytujący Nowy Tiguan
Bardziej komfortowy i lepiej skomunikowany niż kiedykolwiek - nowy Tiguan to gwarancja, że każda podróż będzie dla Ciebie świetnym przeżyciem. Ten ekscytujący model skupia w sobie wszystkie zalety SUVów, w swojej najnowszej odsłonie zachwycając innowacyjnymi technologiami (pozwalającymi m.in. na półautomatyczną jazdę) i szerokim wyborem jednostek napędowych.

Rabat 15 000 zł
 
Aby uzyskać pełną ofertę na samochody objęte wyprzedażą rocznika 2020 skontaktuj się z nami
Lista samochodów dostępnych od ręki zmienia się dynamicznie.
 
 
Skorzystaj również z oferty na Wyprzedaż Samochodów Dostawczych z rocznika 2020