Aktualności

Galeria zdjęć

Już w Gliwicach! Nowy Golf.

 

Dołącz do cyfrowej rewolucji.

Ciekawe informacje o Nowym Golfie: 

Nowy Golf swoimi cyfrowymi innowacjami, dynamiczną stylistyką i komfortem obsługi po raz kolejny wyznacza standardy dla całej generacji samochodów.

 

 

Innovision Cockpit wszystko dopasowane do Ciebie 

Twój Golf rozpoznaje Cię i automatycznie aktywuje Twój profil kierowcy:* od ustawienia fotela przez oświetlenie, temperaturę, radio i nawigację po systemy wspomagające. Preferowane ustawienia możesz wygodnie wybrać na opcjonalnym Innovision Cockpit – wielofunkcyjnym wyświetlaczu Digital Cockpit o przekątnej 25,4 cm (10 cali) połączonym z systemem nawigacji Discover Pro z wyświetlaczem 25,4 cm (10 cali). Digital Cockpit oprócz klasycznych treści, jak obrotomierz, prędkościomierz i licznik kilometrów, może wyświetlać także inne ważne informacje. Na przykład na całej powierzchni może być prezentowana mapa nawigacji. 

Ogromna powierzchnia ekranu systemu nawigacyjnego Discover Pro lub Discover Media jest używana do prezentacji wielu funkcji z estetycznymi grafikami i animacjami, tak jak w smartfonie. Na ekranie startowym możesz nawet umieścić własną tapetę i ikony najczęściej używanych funkcji. 

*Po utworzeniu Volkswagen ID i pierwszym logowaniu.

 

 

Digital Cockpit - Futurystycznie w przyszłość

Wyświetlacz wielofunkcyjny Digital Cockpit prezentuje na seryjnym kolorowym ekranie wysokiej rozdzielczości o przekątnej 25,4 cm (10 cali) treści, które są dla Ciebie ważne. Możesz sam wybrać, czy chcesz widzieć klasyczny obrotomierz, prędkościomierz i licznik kilometrów, czy może informacje z systemów wspomagających lub mapę nawigacji połączoną z informacjami z systemów multimedialnych. Wszystko z atrakcyjnymi grafikami i animacjami.
 
Dynamiczny wygląd, charakter Golfa

Golf z dynamiczną stylistyką: pociągnięta mocno w dół maska silnika z wąskimi, podwójnymi reflektorami LED Matrix, do tego nowe logo VW. Wszystko konsekwentnie do siebie dopasowane, jak zawsze w Golfie. Z tyłu dominują wąskie światła tylne, między którymi znajduje się nowe logo i napis „Golf”. Rury wydechowe chowają się pod estetycznym dyfuzorem.
LED w nowym świetle

W Golfie seryjnie montowane są reflektory LED, dynamicznie włączone w obniżający się przód nadwozia, z boku sięgające aż do błotników. Seryjne są również zintegrowane światła przeciwmgielne. Typowy dla tego modelu jest styl „czworga oczu”. Także tył jest utrzymany w takiej samej stylistyce – dominują w nim wąskie światła LED. Jako opcja dostępne są reflektory LED Matrix IQ.LIGHT z dynamiczną regulacją zasięgu świateł drogowych Dynamic Light Assist, która automatycznie dopasowuje rozdział światła do warunków na drodze.
Obręcze kół

To Ty decydujesz, z jaką kombinacją felg i opon Golf będzie wyglądał najlepiej. Jesteśmy pewni, że dokonasz właściwego wyboru.
 

 

Dlaczego warto wybrać Nowego Volkswagena Golfa?

Myśląc o nowym samochodzie przede wszystkim zwracamy uwagę na jego wygląd i osiągi, jednak aby podjąć mądrą decyzję trzeba przeanalizować szereg elementów składających się na całkowite koszty użytkowania, czyli tzw. TCO (total cost of ownership), np. wydatki na paliwo, koszty przeglądów, potencjalna utrata wartości samochodu czy pakiety w cenie samochodu. 

Nowy Golf to więcej niż myślisz. Poznaj powody, dla których warto go wybrać.

 

Aby poznać szczegółową ofertę oraz poznać możliwości finansowania skontaktuj się z naszym Działem Handlowym.