Aktualności

Aktualności

Nowy wszechstronny crossover T-Cross

Nowy T-Cross jest absolutnie wszechstronny: imponuje nie tylko swoim charakterystycznym i dynamicznym wyglądem, ale także elastycznością.

Dzięki pomysłowej konstrukcji oferuje więcej swobody - dla spontanicznych aktywności, dłuższych podróży lub życia pełnego codziennych wyzwań.

 

Codzienność może być wyjątkowa.

Pełen talentów: nowy T-Cross inspiruje do odkrycia wszystkich swoich twarzy. Dzięki stylistyce crossovera i możliwościom personalizacji z łatwością dopasuje się do charakteru swojego kierowcy. Z kolei funkcjonalne rozwiązania i kompaktowe rozmiary sprawiają, że stawi czoła wszystkim wyzwaniom miejskiej dżungli. Podsumowując: będzie doskonałym towarzyszem każdej aktywności.

 

Wyrazisty wygląd i stylistyka kompaktowego crossovera

Nowy T-Cross jest idealnym połączeniem nowoczesnego, atrakcyjnego designu z dynamicznym, miejskim charakterem: długa maska silnika i szeroka osłona chłodnicy nadają jego nadwoziu niepowtarzalnego wyrazu. To wszechstronne auto wszędzie prezentuje się doskonale: w mieście, w terenie, w codziennym życiu i niecodziennych sytuacjach.

 

Pakiety stylistyczne - nadaj wnętrzu niepowtarzalny styl

Nowy T-Cross może się zmieniać jak żaden inny samochód. Z opcjonalnymi pakietami stylistycznymi Black, Energetic Orange i Bamboo Garden w linii wyposażenia Life możesz nadać mu niepowtarzalny wygląd i uczynić z niego prawdziwą ikonę stylu.

Pakiet stylistyczny Energetic Orange

Opcjonalny pakiet stylistyczny Energetic Orange przyciąga spojrzenia. Udane połączenie kolorów aplikacji: szarego i Energetic Orange sprawia, że T-Cross w tej wersji z powodzeniem wyznacza nowe trendy w stylistyce crossoverów.

Pakiet stylistyczny Black

Lubisz proste kolory i sportowy styl? Jeśli tak, to opcjonalny pakiet stylistyczny Black będzie doskonale do Ciebie pasował. Z takimi akcentami, jak błyszczące czarne lub szare aplikacje, każda podróż w Twoim T-Crossie pozostawi po sobie niezapomniane wspomnienia.

Pakiet stylistyczny Bamboo Garden

Odpowiednie zestawienie kolorów potrafi zdziałać cuda – przykładem mogą być kolorowe akcenty wewnątrz nowego T-Crossa. Na życzenie środkowa część siedzeń i boki mogą być utrzymane w kolorze turkusowym, pomarańczowym i szarym Platinum, a eleganckie aplikacje dekoracyjne w kolorze czarnym i szarym bez wątpienia wywołają Twój zachwyt.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, zaprosimy Cię na jazdę testową i wspólnie przygotujemy idelanie skonfigurowaną ofertę dla Ciebie!